הסוד שלנו

 

  רחלי קרן פאות    לצאת עם חיוך 

רחלי קרן פאנית, יצרנית, המתמחה בייצור  ושיווק פאות קאסטם, פאות לייס,פאות רפואיות ותוספות שיער. השיער מספר לנו מי את ועד כמה את אוהבת עצמך. לכן חשוב מאד להשתמש בשיער איכותי ולהתאים אותו למראה הפנים.  פאת קאסטם הינה מוצר המורכב מחומר גלם איכותי של שיער אדם ,והמחירים בהתאם ורק עולים מעת לעת עקב עלייה מתמדת במחירי השיער בכל העולם. המושג 'קאסטם' מתייחס להתאמה אישית, שורש המילה באנגלית Custom שמשמעותה מותאם. לכן חשוב שהפאנית תהיה מקצועית ותדע לבחור ולהתאים שיער איכותי למראה הפנים. רחלי קרן פאנית ותיקה מצאה דרך לשבור את השוק למכור פאות יוקרה במחיר שפוי ועם זאת לשמור על רמת גימור יוצאת דופן תוך הקפדה על איכות השיער .  הסוד טמון בהתנהלות הפיננסית של העסק. הכסף לרכישת השיער נשלח מראש לסוכנויות השיער הבנלאומיות דבר הנותן גב כלכלי למציאת שיער איכותי צעיר יפה ובריא ללא פשרות על אף שזה דורש אורך רוח מצד הפאנית\יצרן.

אמנם יש כאן סיכון כלכלי שאחרים לא מוכנים לקחת. ההתנהלות מתבססת על אמונה בין הפאנית לגוזזי השיער. בשיטה זו ניתן להוזיל את מחיר השיער ולמכור פאות יוקרה במחירים מפתיעים.

פאת קאסטם בנויה משיער מאד איכותי רך צעיר ללא קשרים לא צבוע ונטול חומרים כימיקלים. השיער נבחר בקפידה רבה מרוסיה ברזיל דרום אמריקה. הפאות מיוצרות בעבודת יד תוך הקפדה ובקרה על כל פרט במבנה הפאה. ככל שהשיער יותר איכותי אורך חיי הפאה ארוך ותהליך ההסתגלות לפאה קליל ונוח. פאת קאסטם ניתן  גם לחדש על ידי החלפת רשת ,החלפת סקין, מילוי שיער, חידוש צבע ושיקום שיער ותוספת לייס שקוף לפתיחה טבעית. – וגם בזה רחלי מתמחה. תוכלו להתרשם ממגוון רחב מאד של פאות קאסטם איכותיות מוכנות מכל הסגנונות בסטודיו של רחלי. אז אם נמאס לך לשלם מחיר יקר על פאות קאסטם חייגי 0522499956 ונשבור  את השוק ביחד!